ana menü

hakkımızda

HAKKIMIZDA
 
1998 yılında çeşitli makine üretimi, tamir, bakım ve servis hizmeti yapan firmamız 2000 yılında bugünkü ticari unvanı olan Sebat Makina tescilini almıştır.
 
2015 çeyreği itibarı ile toplamda 3,300 adet civarında çeşitli türlerde makineler ürettik. En güncel teknolojileri kullanarak, dürüstlüğü ilke edinip, kaliteden ödün vermeden tekstil sektöründe kullanılan metal düğme, perçin, çıtçıt, kuşgözü başta olmak üzere; deri, ayakkabı, kemer, bay ve bayan çanta, bavul, valiz, hostes çantası, branda afiş vb. sektörlerde kullanılan her türlü metal aksesuarları, otomatik olarak çakan makineleri tasarlayıp standartlara uygun şekilde üretmekte ve satış sonrası geniş ve kalifiye elamanları ile servis desteği vermekteyiz.
 
Bunların yanı sıra metal aksesuarı çeşitlerinde de iddialı konuma gelmekteyiz.
Zamak çeşitleri ve bebe çıt çıtlarına kadar seçkin firmaların arasında yerimizi almaktyız.Ürünlerimizin tamamına firma amblemimizi vurarak kalite güvencesi ile satışa sunmaktayız.
Kurumsallık ilkelerini benimseyen anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin teveccühüne sadık kalmaya özen göztermekteyiz.