Çok yakında 20. Yılımızın sürprizleri ile karşınız da olacağız.
Değerli müşterilerimiz, metal aksesuar çakma makinalarının tüm çeşitlerini üreten firmamız, kalite ve hizmetten ödün vermeden ürün yelpazesini de genişletmektedir .
 
Tekstil sektöründen bayan çantası ve ayakkabılarına, kemer çeşitlerinden converse ve lacosslarda tercih edildiğimiz gibi, saraciye, valiz ve okul çantası, oto kılıf imalatı sektörlerine ciddi yatırımlar yaparak sizlerin ilk tecihinz olmaya devam ediyoruz. Kartela ve branda sektörlerine hizmet vermekle birlikte, zamak enjeksiyon üretiminde de yeni bir çağ başlattık .
 
Üretimimizin % 50 ' sini çeşitli ülkelere ihracatla birlikte, iç piyasada da saygın yerimizi korumaktayız . Yeni ve geliştirilmiş teknolojimizle hizmet alanımızı genişletmekteyiz . Buna paralel olarak bebe çıtçıtı ve çeşitli ithal ürünlerimizin kalite ve ucuzluğuyla iddialı olduğumuzu kanıtlamaktayız .
 
2014 Yılında olduğu gibi,2015 yılınıda hedeflediğimiz rakamlara ulaştıdık.Yeni hedefimiz yurt içinde olduğumuz gibi yurt dışındada yüksek performasız ve kalitemizle ülkemizi en yüksek seviyede temsil etmeye devam edeceğiz. Sürekli altığımız olumlu tepkiler bizleri dahada heyacanla azimle hedeflediğimiz dünya markası olmaya götürmektedir.
 
Kalite ve hizmeti ilke edinmiş bir firma olarak , tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz .